trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 09:36 | |
Kafkova | 09:38 | |
Prašný most | 09:40 | |
Vozovna Střešovice | 09:41 | |
Na Petynce | 09:43 | |
Kajetánka | 09:45 | |
Břevnovská | 09:46 | |
Vypich | 09:48 | |
Kukulova | 09:50 | |
Šafránecká | 09:51 | |
Nemocnice Motol | 09:52 | |
Motol | 09:54 | |
Krematorium Motol | 09:55 | |
Hlušičkova | 09:56 | |
Slánská | 09:58 | |
Blatiny | 09:59 | |
Sídliště Řepy | 10:00 | |
Strojírenská | 10:02 | |
Halenkovská | 10:04 | |
Sídliště Zličín | 10:05 | |
Zličín | 10:08 | |
Obchodní centrum Zličín | 10:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost