trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 23:27 | |
Zličín | 23:29 | |
Sídliště Zličín | 23:32 | |
Halenkovská | 23:33 | |
Strojírenská | 23:34 | |
Sídliště Řepy | 23:37 | |
Blatiny | 23:38 | |
Slánská | 23:39 | |
Hlušičkova | 23:41 | |
Krematorium Motol | 23:42 | |
Motol | 23:43 | |
Nemocnice Motol | 23:45 | |
Šafránecká | 23:46 | |
Vypich | 23:48 | |
Břevnovská | 23:50 | |
Kajetánka | 23:51 | |
Na Petynce | 23:53 | |
Vozovna Střešovice | 23:55 | |
Prašný most | 23:56 | |
Vítězné náměstí | 23:57 | |
Dejvická | 24:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost