trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 22:29 | |
Kafkova | 22:31 | |
Prašný most | 22:32 | |
Vozovna Střešovice | 22:33 | |
Na Petynce | 22:35 | |
Kajetánka | 22:37 | |
Břevnovská | 22:38 | |
Vypich | 22:40 | |
Kukulova | 22:42 | |
Šafránecká | 22:43 | |
Nemocnice Motol | 22:44 | |
Motol | 22:46 | |
Krematorium Motol | 22:47 | |
Hlušičkova | 22:48 | |
Slánská | 22:50 | |
Blatiny | 22:51 | |
Sídliště Řepy | 22:52 | |
Strojírenská | 22:54 | |
Halenkovská | 22:55 | |
Sídliště Zličín | 22:56 | |
Zličín | 22:58 | |
Obchodní centrum Zličín | 23:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost