trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 22:47 | |
Kafkova | 22:49 | |
Prašný most | 22:50 | |
Vozovna Střešovice | 22:51 | |
Na Petynce | 22:53 | |
Kajetánka | 22:55 | |
Břevnovská | 22:56 | |
Vypich | 22:58 | |
Kukulova | 23:00 | |
Šafránecká | 23:01 | |
Nemocnice Motol | 23:02 | |
Motol | 23:04 | |
Krematorium Motol | 23:05 | |
Hlušičkova | 23:06 | |
Slánská | 23:08 | |
Blatiny | 23:09 | |
Sídliště Řepy | 23:10 | |
Strojírenská | 23:12 | |
Halenkovská | 23:13 | |
Sídliště Zličín | 23:14 | |
Zličín | 23:16 | |
Obchodní centrum Zličín | 23:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost