trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 16:57 | |
Kafkova | 16:59 | |
Prašný most | 17:01 | |
Vozovna Střešovice | 17:02 | |
Na Petynce | 17:04 | |
Kajetánka | 17:06 | |
Břevnovská | 17:07 | |
Vypich | 17:10 | |
Kukulova | 17:12 | |
Šafránecká | 17:13 | |
Nemocnice Motol | 17:14 | |
Motol | 17:16 | |
Krematorium Motol | 17:17 | |
Hlušičkova | 17:18 | |
Slánská | 17:20 | |
Blatiny | 17:21 | |
Sídliště Řepy | 17:22 | |
Strojírenská | 17:24 | |
Halenkovská | 17:26 | |
Sídliště Zličín | 17:27 | |
Zličín | 17:30 | |
Obchodní centrum Zličín | 17:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost