trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 11:49 | |
Zličín | 11:52 | |
Sídliště Zličín | 11:55 | |
Halenkovská | 11:56 | |
Strojírenská | 11:57 | |
Sídliště Řepy | 12:00 | |
Blatiny | 12:01 | |
Slánská | 12:02 | |
Hlušičkova | 12:04 | |
Krematorium Motol | 12:05 | |
Motol | 12:06 | |
Nemocnice Motol | 12:08 | |
Šafránecká | 12:09 | |
Vypich | 12:11 | |
Břevnovská | 12:14 | |
Kajetánka | 12:15 | |
Na Petynce | 12:17 | |
Vozovna Střešovice | 12:19 | |
Prašný most | 12:20 | |
Vítězné náměstí | 12:22 | |
Dejvická | 12:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost