trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 10:42 | |
Kafkova | 10:44 | |
Prašný most | 10:46 | |
Vozovna Střešovice | 10:47 | |
Na Petynce | 10:49 | |
Kajetánka | 10:51 | |
Břevnovská | 10:52 | |
Vypich | 10:54 | |
Kukulova | 10:56 | |
Šafránecká | 10:57 | |
Nemocnice Motol | 10:58 | |
Motol | 11:00 | |
Krematorium Motol | 11:01 | |
Hlušičkova | 11:02 | |
Slánská | 11:04 | |
Blatiny | 11:05 | |
Sídliště Řepy | 11:06 | |
Strojírenská | 11:08 | |
Halenkovská | 11:10 | |
Sídliště Zličín | 11:11 | |
Zličín | 11:14 | |
Obchodní centrum Zličín | 11:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost