trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 08:00 | |
Zličín | 08:02 | |
Sídliště Zličín | 08:05 | |
Halenkovská | 08:06 | |
Strojírenská | 08:07 | |
Sídliště Řepy | 08:10 | |
Blatiny | 08:11 | |
Slánská | 08:12 | |
Hlušičkova | 08:14 | |
Krematorium Motol | 08:15 | |
Motol | 08:16 | |
Nemocnice Motol | 08:18 | |
Šafránecká | 08:19 | |
Vypich | 08:21 | |
Břevnovská | 08:24 | |
Kajetánka | 08:25 | |
Na Petynce | 08:27 | |
Vozovna Střešovice | 08:29 | |
Prašný most | 08:30 | |
Vítězné náměstí | 08:32 | |
Dejvická | 08:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost