trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 08:29 | |
Stodůlky | 08:31 | |
Luka | 08:33 | |
Lužiny | 08:35 | |
Hůrka | 08:36 | |
Nové Butovice | 08:38 | |
Jinonice | 08:40 | |
Radlická | 08:42 | |
Smíchovské nádraží | 08:44 | |
Anděl | 08:46 | |
Karlovo náměstí | 08:48 | |
Národní třída | 08:50 | |
Můstek - B | 08:51 | |
Náměstí Republiky | 08:52 | |
Florenc - B | 08:54 | |
Křižíkova | 08:55 | |
Invalidovna | 08:57 | |
Palmovka | 08:59 | |
Českomoravská | 09:01 | |
Vysočanská | 09:03 | |
Kolbenova | 09:04 | |
Hloubětín | 09:06 | |
Rajská zahrada | 09:09 | |
Černý Most | 09:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost