trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 17:13 | |
Šafránecká | 17:14 | |
Nemocnice Motol | 17:15 | |
Motol | 17:17 | |
Šafránkova | 17:20 | |
Bucharova | 17:22 | |
Nárožní | 17:23 | |
Nová kolonie | 17:25 | |
Mládí | 17:26 | |
Kovářova-KD Mlejn | 17:27 | |
Luka | 17:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost