trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 20:10 | |
Šafránecká | 20:11 | |
Nemocnice Motol | 20:12 | |
Motol | 20:14 | |
Šafránkova | 20:17 | |
Bucharova | 20:19 | |
Nárožní | 20:20 | |
Nová kolonie | 20:22 | |
Mládí | 20:23 | |
Kovářova-KD Mlejn | 20:24 | |
Luka | 20:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost