trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Řeporyjské náměstí | 12:19 | |
Náměstí U Lva | 12:20 | |
Slatinová | 12:21 | |
Raichlova | 12:22 | |
Amforová | 12:23 | |
Luka | 12:25 | |
Kovářova-KD Mlejn | 12:26 | |
Mládí | 12:27 | |
Nová kolonie | 12:28 | |
Nárožní | 12:29 | |
Bucharova | 12:31 | |
Šafránkova | 12:33 | |
Motol | 12:36 | |
Nemocnice Motol | 12:38 | |
Šafránecká | 12:39 | |
Vypich | 12:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost