trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 09:30 | |
Kovářova-KD Mlejn | 09:31 | |
Mládí | 09:32 | |
Nová kolonie | 09:33 | |
Nárožní | 09:34 | |
Bucharova | 09:36 | |
Šafránkova | 09:38 | |
Motol | 09:41 | |
Nemocnice Motol | 09:43 | |
Šafránecká | 09:44 | |
Vypich | 10:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost