trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 08:29 | |
Šafránecká | 08:30 | |
Nemocnice Motol | 08:31 | |
Motol | 08:33 | |
Šafránkova | 08:36 | |
Bucharova | 08:38 | |
Nárožní | 08:39 | |
Nová kolonie | 08:41 | |
Mládí | 08:42 | |
Kovářova-KD Mlejn | 08:43 | |
Luka | 08:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost