trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Luka | 17:55 | |
Kovářova-KD Mlejn | 17:56 | |
Mládí | 17:57 | |
Nová kolonie | 17:58 | |
Nárožní | 17:59 | |
Bucharova | 18:01 | |
Šafránkova | 18:03 | |
Motol | 18:06 | |
Nemocnice Motol | 18:08 | |
Šafránecká | 18:09 | |
Vypich | 18:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost