trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Hvězdárně | 17:53 | |
Mrkosova | 17:54 | |
Novochuchelská | 17:55 | |
Kazínská | 17:57 | |
Škola Velká Chuchle | 17:58 | |
Velká Chuchle | 17:59 | |
Starochuchelská | 18:00 | |
Starolázeňská | 18:01 | |
Malá Chuchle | 18:03 | |
Lihovar | 18:06 | |
Smíchovské nádraží | 18:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost