trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 16:28 | |
Lihovar | 16:30 | |
Malá Chuchle | 16:33 | |
Starolázeňská | 16:35 | |
Kazínská | 16:37 | |
Škola Velká Chuchle | 16:38 | |
Velká Chuchle | 16:39 | |
Starochuchelská | 16:40 | |
Novochuchelská | 16:42 | |
Mrkosova | 16:43 | |
Na Hvězdárně | 16:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost