trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Hvězdárně | 07:54 | |
Mrkosova | 07:54 | |
Novochuchelská | 07:55 | |
Kazínská | 07:57 | |
Škola Velká Chuchle | 07:58 | |
Velká Chuchle | 07:59 | |
Starochuchelská | 08:00 | |
Starolázeňská | 08:01 | |
Malá Chuchle | 08:03 | |
Lihovar | 08:06 | |
Smíchovské nádraží | 08:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost