trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Hvězdárně | 07:07 | |
Mrkosova | 07:07 | |
Novochuchelská | 07:08 | |
Kazínská | 07:10 | |
Škola Velká Chuchle | 07:11 | |
Velká Chuchle | 07:12 | |
Starochuchelská | 07:13 | |
Starolázeňská | 07:14 | |
Malá Chuchle | 07:16 | |
Lihovar | 07:19 | |
Smíchovské nádraží | 07:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost