trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 06:44 | |
Lihovar | 06:46 | |
Malá Chuchle | 06:49 | |
Starolázeňská | 06:51 | |
Kazínská | 06:52 | |
Škola Velká Chuchle | 06:53 | |
Velká Chuchle | 06:54 | |
Starochuchelská | 06:55 | |
Novochuchelská | 06:57 | |
Mrkosova | 06:58 | |
Na Hvězdárně | 07:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost