trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 16:59 | |
Stodůlky | 17:02 | |
Luka | 17:03 | |
Lužiny | 17:05 | |
Hůrka | 17:06 | |
Nové Butovice | 17:08 | |
Jinonice | 17:10 | |
Radlická | 17:12 | |
Smíchovské nádraží | 17:15 | |
Anděl | 17:16 | |
Karlovo náměstí | 17:18 | |
Národní třída | 17:20 | |
Můstek - B | 17:21 | |
Náměstí Republiky | 17:22 | |
Florenc - B | 17:24 | |
Křižíkova | 17:26 | |
Invalidovna | 17:27 | |
Palmovka | 17:29 | |
Českomoravská | 17:31 | |
Vysočanská | 17:33 | |
Kolbenova | 17:34 | |
Hloubětín | 17:37 | |
Rajská zahrada | 17:39 | |
Černý Most | 17:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost