trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 21:35 | |
Anděl | 21:37 | |
Klamovka | 21:40 | |
Kavalírka | 21:41 | |
Kotlářka | 21:43 | |
Weberova | 21:44 | |
Sídliště Homolka | 21:45 | |
Pod Šafránkou | 21:46 | |
Kudrnova | 21:47 | |
Nemocnice Motol | 21:50 | |
Na Šafránce | 21:51 | |
Nemocnice Na Homolce | 22:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost