trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 16:47 | |
Anděl | 16:49 | |
Klamovka | 16:52 | |
Kavalírka | 16:54 | |
Kotlářka | 16:56 | |
Weberova | 16:57 | |
Sídliště Homolka | 16:58 | |
Pod Šafránkou | 16:59 | |
Kudrnova | 17:00 | |
Nemocnice Motol | 17:03 | |
Na Šafránce | 17:04 | |
Nemocnice Na Homolce | 17:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost