trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 20:47 | |
Anděl | 20:49 | |
Klamovka | 20:52 | |
Kavalírka | 20:54 | |
Kotlářka | 20:56 | |
Weberova | 20:57 | |
Sídliště Homolka | 20:58 | |
Pod Šafránkou | 20:59 | |
Kudrnova | 21:00 | |
Nemocnice Motol | 21:03 | |
Na Šafránce | 21:04 | |
Nemocnice Na Homolce | 21:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost