trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 19:47 | |
Anděl | 19:49 | |
Klamovka | 19:52 | |
Kavalírka | 19:54 | |
Kotlářka | 19:56 | |
Weberova | 19:57 | |
Sídliště Homolka | 19:58 | |
Pod Šafránkou | 19:59 | |
Kudrnova | 20:00 | |
Nemocnice Motol | 20:03 | |
Na Šafránce | 20:04 | |
Nemocnice Na Homolce | 20:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost