trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 18:47 | |
Anděl | 18:49 | |
Klamovka | 18:52 | |
Kavalírka | 18:54 | |
Kotlářka | 18:56 | |
Weberova | 18:57 | |
Sídliště Homolka | 18:58 | |
Pod Šafránkou | 18:59 | |
Kudrnova | 19:00 | |
Nemocnice Motol | 19:03 | |
Na Šafránce | 19:04 | |
Nemocnice Na Homolce | 19:08 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost