trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dolní Chabry | 18:33 | |
Bílenecké náměstí | 18:34 | |
Měděnecká | 18:35 | |
Dvorní | 18:36 | |
Prunéřovská | 18:38 | |
Počeradská | 18:39 | |
Vozovna Kobylisy | 18:40 | |
Mirovická | 18:41 | |
Sídliště Kobylisy | 18:42 | |
Kobylisy | 18:43 | |
Kobylisy | 18:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost