trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kobylisy | 13:20 | |
Sídliště Kobylisy | 13:21 | |
Mirovická | 13:22 | |
Vozovna Kobylisy | 13:23 | |
Počeradská | 13:24 | |
Prunéřovská | 13:25 | |
Osecká | 13:27 | |
Měděnecká | 13:28 | |
Do Rybníčků | 13:29 | |
Bílenecké náměstí | 13:29 | |
Dolní Chabry | 13:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost