trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kobylisy | 09:40 | |
Sídliště Kobylisy | 09:41 | |
Mirovická | 09:42 | |
Vozovna Kobylisy | 09:43 | |
Počeradská | 09:44 | |
Prunéřovská | 09:45 | |
Osecká | 09:47 | |
Měděnecká | 09:48 | |
Do Rybníčků | 09:49 | |
Bílenecké náměstí | 09:49 | |
Dolní Chabry | 09:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost