trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dolní Chabry | 06:33 | |
Bílenecké náměstí | 06:34 | |
Měděnecká | 06:35 | |
Dvorní | 06:36 | |
Prunéřovská | 06:38 | |
Počeradská | 06:39 | |
Vozovna Kobylisy | 06:40 | |
Mirovická | 06:41 | |
Sídliště Kobylisy | 06:42 | |
Kobylisy | 06:43 | |
Kobylisy | 06:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost