trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 14:15 | |
Jenerálka | 14:18 | |
Nad Habrovkou | 14:19 | |
Průhonský háj | 14:20 | |
Na Parcelách | 14:21 | |
Škola Nebušice | 14:22 | |
K Noskovně | 14:23 | |
Na Mlýnici | 14:24 | |
U Václava | 14:25 | |
Přední Kopanina | 14:27 | |
K Tuchoměřicům | 14:28 | |
Tuchoměřice,Outlet | 14:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost