trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 23:15 | |
Jenerálka | 23:18 | |
Nad Habrovkou | 23:19 | |
Průhonský háj | 23:19 | |
Na Parcelách | 23:20 | |
Škola Nebušice | 23:21 | |
K Noskovně | 23:22 | |
Na Mlýnici | 23:23 | |
U Václava | 23:24 | |
Přední Kopanina | 23:26 | |
K Tuchoměřicům | 23:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost