trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 19:45 | |
Jenerálka | 19:48 | |
Nad Habrovkou | 19:49 | |
Průhonský háj | 19:50 | |
Na Parcelách | 19:51 | |
Škola Nebušice | 19:52 | |
K Noskovně | 19:53 | |
Na Mlýnici | 19:54 | |
U Václava | 19:55 | |
Přední Kopanina | 19:57 | |
K Tuchoměřicům | 19:58 | |
Tuchoměřice,Outlet | 20:01 | |
Tuchoměřice,U Dvora | 20:03 | |
Tuchoměřice,Kněžívka | 20:04 | |
Tuchoměřice,Obecní úřad | 20:05 | |
Tuchoměřice,U Hřiště | 20:06 | |
Tuchoměřice,Zámek | 20:07 | |
Tuchoměřice,Špejchar | 20:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost