trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Tuchoměřice,Špejchar | 11:18 | |
Tuchoměřice,Zámek | 11:19 | |
Tuchoměřice,U Hřiště | 11:20 | |
Tuchoměřice,Obecní úřad | 11:23 | |
Tuchoměřice,Kněžívka | 11:24 | |
Tuchoměřice,U Dvora | 11:25 | |
Tuchoměřice,Outlet | 11:27 | |
K Tuchoměřicům | 11:30 | |
Přední Kopanina | 11:31 | |
U Václava | 11:33 | |
Na Mlýnici | 11:34 | |
Nebušice | 11:35 | |
K Noskovně | 11:36 | |
Škola Nebušice | 11:37 | |
Na Parcelách | 11:38 | |
Průhonský háj | 11:39 | |
Nad Habrovkou | 11:40 | |
Jenerálka | 11:41 | |
Bořislavka | 11:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost