trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Tuchoměřice,Špejchar | 09:18 | |
Tuchoměřice,Zámek | 09:19 | |
Tuchoměřice,U Hřiště | 09:20 | |
Tuchoměřice,Obecní úřad | 09:23 | |
Tuchoměřice,Kněžívka | 09:24 | |
Tuchoměřice,U Dvora | 09:25 | |
Tuchoměřice,Outlet | 09:27 | |
K Tuchoměřicům | 09:30 | |
Přední Kopanina | 09:31 | |
U Václava | 09:33 | |
Na Mlýnici | 09:34 | |
Nebušice | 09:35 | |
K Noskovně | 09:36 | |
Škola Nebušice | 09:37 | |
Na Parcelách | 09:38 | |
Průhonský háj | 09:39 | |
Nad Habrovkou | 09:40 | |
Jenerálka | 09:41 | |
Bořislavka | 09:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost