trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Tuchoměřice,Špejchar | 14:18 | |
Tuchoměřice,Zámek | 14:19 | |
Tuchoměřice,U Hřiště | 14:20 | |
Tuchoměřice,Obecní úřad | 14:23 | |
Tuchoměřice,Kněžívka | 14:24 | |
Tuchoměřice,U Dvora | 14:25 | |
Tuchoměřice,Outlet | 14:27 | |
K Tuchoměřicům | 14:30 | |
Přední Kopanina | 14:31 | |
U Václava | 14:33 | |
Na Mlýnici | 14:34 | |
Nebušice | 14:35 | |
K Noskovně | 14:36 | |
Škola Nebušice | 14:37 | |
Na Parcelách | 14:38 | |
Průhonský háj | 14:39 | |
Nad Habrovkou | 14:40 | |
Jenerálka | 14:41 | |
Bořislavka | 14:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost