trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Přední Kopanina | 05:28 | |
Přední Kopanina | 05:29 | |
U Václava | 05:31 | |
Na Mlýnici | 05:32 | |
Nebušice | 05:33 | |
K Noskovně | 05:34 | |
Škola Nebušice | 05:35 | |
Na Parcelách | 05:35 | |
Průhonský háj | 05:36 | |
Nad Habrovkou | 05:37 | |
Jenerálka | 05:38 | |
Bořislavka | 06:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost