trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Tuchoměřice,Špejchar | 19:18 | |
Tuchoměřice,Zámek | 19:19 | |
Tuchoměřice,U Hřiště | 19:20 | |
Tuchoměřice,Obecní úřad | 19:23 | |
Tuchoměřice,Kněžívka | 19:24 | |
Tuchoměřice,U Dvora | 19:25 | |
Tuchoměřice,Outlet | 19:27 | |
K Tuchoměřicům | 19:30 | |
Přední Kopanina | 19:31 | |
U Václava | 19:33 | |
Na Mlýnici | 19:34 | |
Nebušice | 19:35 | |
K Noskovně | 19:36 | |
Škola Nebušice | 19:37 | |
Na Parcelách | 19:38 | |
Průhonský háj | 19:39 | |
Nad Habrovkou | 19:40 | |
Jenerálka | 19:41 | |
Bořislavka | 19:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost