trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 17:15 | |
Jenerálka | 17:18 | |
Nad Habrovkou | 17:19 | |
Průhonský háj | 17:20 | |
Na Parcelách | 17:21 | |
Škola Nebušice | 17:22 | |
K Noskovně | 17:23 | |
Na Mlýnici | 17:24 | |
U Václava | 17:25 | |
Přední Kopanina | 17:27 | |
K Tuchoměřicům | 17:28 | |
Tuchoměřice,Outlet | 17:55 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost