trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 13:03 | |
Výstaviště Letňany | 13:04 | |
Boletická | 13:05 | |
Rychnovská | 13:06 | |
Staré Letňany | 13:07 | |
Avia Letňany | 13:08 | |
Krausova | 13:09 | |
Trutnovská | 13:10 | |
Obchodní centrum Čakovice | 13:11 | |
Za Avií | 13:12 | |
Cukrovar Čakovice | 13:13 | |
Nádraží Čakovice | 13:14 | |
Ke Stadionu | 13:15 | |
Náměstí Jiřího Berana | 13:16 | |
Čakovice | 13:17 | |
U Bílého mlýnku | 13:18 | |
Králova | 13:20 | |
Třeboradice | 13:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost