trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Letňany | 13:33 | |
Výstaviště Letňany | 13:34 | |
Boletická | 13:35 | |
Rychnovská | 13:36 | |
Staré Letňany | 13:37 | |
Avia Letňany | 13:38 | |
Krausova | 13:39 | |
Trutnovská | 13:40 | |
Obchodní centrum Čakovice | 13:41 | |
Za Avií | 13:42 | |
Cukrovar Čakovice | 13:43 | |
Nádraží Čakovice | 13:44 | |
Ke Stadionu | 13:45 | |
Náměstí Jiřího Berana | 13:46 | |
Čakovice | 13:47 | |
U Bílého mlýnku | 13:48 | |
Králova | 13:50 | |
Třeboradice | 13:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost