trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Koleje Jižní Město | 14:41 | |
Na Jelenách | 14:42 | |
Jarníkova | 14:43 | |
Chodov | 14:45 | |
Pod Chodovem | 14:47 | |
Benkova | 14:48 | |
Brodského | 14:49 | |
Donovalská | 14:51 | |
Šperlova | 14:53 | |
Brechtova | 14:54 | |
Prašná | 14:55 | |
Modrá škola | 14:56 | |
Háje | 14:58 | |
Horčičkova | 14:59 | |
Newtonova | 15:02 | |
Morseova | 15:04 | |
Sídliště Petrovice | 15:05 | |
Sídliště Petrovice | 15:06 | |
Janovská | 15:08 | |
Na Křečku | 15:09 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 15:10 | |
Boloňská | 15:11 | |
Řepčická | 15:13 | |
Gercenova | 15:14 | |
Nádraží Hostivař | 15:16 | |
Nádraží Hostivař | 15:17 | |
Hostivařská | 15:18 | |
Na Groši | 15:19 | |
Obchodní centrum Hostivař | 15:20 | |
Práčská | 15:22 | |
Záběhlická škola | 15:24 | |
U Lípy | 15:26 | |
Jesenická | 15:28 | |
Želivecká | 15:29 | |
Korytná | 15:30 | |
Nádraží Strašnice | 15:32 | |
Na Hroudě | 15:33 | |
Strašnická | 15:35 | |
Strašnická | 16:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost