trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Koleje Jižní Město | 11:11 | |
Na Jelenách | 11:12 | |
Jarníkova | 11:13 | |
Chodov | 11:15 | |
Pod Chodovem | 11:17 | |
Benkova | 11:18 | |
Brodského | 11:19 | |
Donovalská | 11:21 | |
Šperlova | 11:23 | |
Brechtova | 11:24 | |
Prašná | 11:25 | |
Modrá škola | 11:26 | |
Háje | 11:28 | |
Horčičkova | 11:29 | |
Newtonova | 11:32 | |
Morseova | 11:34 | |
Sídliště Petrovice | 11:35 | |
Sídliště Petrovice | 11:36 | |
Janovská | 11:38 | |
Na Křečku | 11:39 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 11:40 | |
Boloňská | 11:41 | |
Řepčická | 11:43 | |
Gercenova | 11:44 | |
Nádraží Hostivař | 11:46 | |
Nádraží Hostivař | 11:47 | |
Hostivařská | 11:48 | |
Na Groši | 11:49 | |
Obchodní centrum Hostivař | 11:50 | |
Práčská | 11:52 | |
Záběhlická škola | 11:54 | |
U Lípy | 11:56 | |
Jesenická | 11:58 | |
Želivecká | 11:59 | |
Korytná | 12:00 | |
Nádraží Strašnice | 12:02 | |
Na Hroudě | 12:03 | |
Strašnická | 12:05 | |
Strašnická | 12:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost