trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 10:24 | |
Vysočanská | 10:27 | |
Prosek | 10:31 | |
Sídliště Prosek | 10:32 | |
Střížkov | 10:33 | |
Třebenická | 10:35 | |
Štěpničná | 10:36 | |
Ládví | 10:38 | |
Kobylisy | 10:41 | |
Služská | 10:42 | |
Písečná | 10:43 | |
Čimický háj | 10:44 | |
Podhajská pole | 10:46 | |
Řepínská | 10:47 | |
Libeňská | 10:48 | |
Čimice | 10:49 | |
Sídliště Čimice | 10:50 | |
Sídliště Čimice | 11:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost