trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Barrandov | 07:11 | |
Poliklinika Barrandov | 07:12 | |
Chaplinovo náměstí | 07:13 | |
K Barrandovu | 07:14 | |
Geologická | 07:15 | |
Hlubočepy | 07:18 | |
Zlíchov | 07:20 | |
Lihovar | 07:22 | |
ČSAD Smíchov | 07:23 | |
Smíchovské nádraží | 07:26 | |
Plzeňka | 07:27 | |
Na Knížecí | 07:28 | |
Anděl | 07:31 | |
Arbesovo náměstí | 07:33 | |
Švandovo divadlo | 07:34 | |
Újezd | 07:35 | |
Hellichova | 07:36 | |
Malostranské náměstí | 07:38 | |
Malostranská | 07:41 | |
Chotkovy sady | 07:44 | |
Sparta | 07:47 | |
Letenské náměstí | 07:49 | |
Kamenická | 07:50 | |
Strossmayerovo náměstí | 07:52 | |
Veletržní palác | 07:53 | |
Výstaviště Holešovice | 07:55 | |
Nádraží Holešovice | 07:57 | |
Ortenovo náměstí | 07:58 | |
Dělnická | 07:59 | |
Maniny | 08:02 | |
Libeňský most | 08:04 | |
Palmovka | 08:07 | |
Balabenka | 08:09 | |
Ocelářská | 08:11 | |
Multiaréna Praha | 08:12 | |
Nádraží Libeň | 08:13 | |
Kabešova | 08:14 | |
Podkovářská | 08:15 | |
U Elektry | 08:16 | |
Nademlejnská | 08:17 | |
Kbelská | 08:19 | |
Hloubětín | 08:20 | |
Sídliště Hloubětín | 08:21 | |
Lehovec | 08:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost