trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 17:48 | |
Vysočanská | 17:51 | |
Prosek | 17:55 | |
Sídliště Prosek | 17:56 | |
Střížkov | 17:57 | |
Třebenická | 17:59 | |
Štěpničná | 18:00 | |
Ládví | 18:02 | |
Kobylisy | 18:05 | |
Služská | 18:06 | |
Písečná | 18:07 | |
Čimický háj | 18:08 | |
Podhajská pole | 18:10 | |
Řepínská | 18:11 | |
Libeňská | 18:12 | |
Čimice | 18:13 | |
Sídliště Čimice | 18:14 | |
Sídliště Čimice | 18:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost