trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 12:33 | |
Vysočanská | 12:36 | |
Prosek | 12:40 | |
Sídliště Prosek | 12:41 | |
Střížkov | 12:42 | |
Třebenická | 12:44 | |
Štěpničná | 12:45 | |
Ládví | 12:47 | |
Kobylisy | 12:50 | |
Služská | 12:51 | |
Písečná | 12:52 | |
Čimický háj | 12:53 | |
Podhajská pole | 12:55 | |
Řepínská | 12:56 | |
Libeňská | 12:57 | |
Čimice | 12:58 | |
Sídliště Čimice | 12:59 | |
Sídliště Čimice | 13:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost