trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Českomoravská | 12:18 | |
Vysočanská | 12:21 | |
Prosek | 12:25 | |
Sídliště Prosek | 12:26 | |
Střížkov | 12:27 | |
Třebenická | 12:29 | |
Štěpničná | 12:30 | |
Ládví | 12:32 | |
Kobylisy | 12:35 | |
Služská | 12:36 | |
Písečná | 12:37 | |
Čimický háj | 12:38 | |
Podhajská pole | 12:40 | |
Řepínská | 12:41 | |
Libeňská | 12:42 | |
Čimice | 12:43 | |
Sídliště Čimice | 12:44 | |
Sídliště Čimice | 12:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost