trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Beránku | 16:37 | |
Pavelkova | 16:38 | |
Petržílova | 16:39 | |
Platónova | 16:40 | |
Písková | 16:41 | |
Poliklinika Modřany | 16:42 | |
Tylova čtvrť | 16:43 | |
Družná | 16:44 | |
Labe | 16:46 | |
Hasova | 16:47 | |
Sídliště Lhotka | 16:48 | |
Lhotka | 16:49 | |
Novodvorská | 16:50 | |
Zálesí | 16:53 | |
Nemocnice Krč | 16:54 | |
Kačerov | 16:57 | |
Pod Dálnicí | 16:58 | |
Jemnická | 17:00 | |
Hadovitá | 17:01 | |
Ohradní | 17:02 | |
Michelská | 17:03 | |
Plynárna Michle | 17:05 | |
Chodovská | 17:06 | |
Bohdalec | 17:08 | |
Slavia | 17:10 | |
Bělocerkevská | 17:11 | |
Želivského | 17:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost