trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 15:04 | |
Kafkova | 15:06 | |
Prašný most | 15:08 | |
Vozovna Střešovice | 15:09 | |
Na Petynce | 15:11 | |
Pod Královkou | 15:12 | |
Malovanka | 15:14 | |
Koleje Strahov | 15:16 | |
Stadion Strahov | 15:17 | |
Diskařská | 15:18 | |
Spiritka | 15:20 | |
Podbělohorská | 15:21 | |
Nad Klamovkou | 15:22 | |
Klamovka | 15:24 | |
Jinonická | 15:26 | |
U Měchurky | 15:27 | |
Pod Šmukýřkou | 15:28 | |
U Waltrovky | 15:29 | |
Hutmanka | 15:30 | |
Vidoule | 15:31 | |
Jinonice | 15:33 | |
Sídliště Jinonice | 15:35 | |
Karlštejnská | 15:36 | |
Nové Butovice | 15:39 | |
Nové Butovice | 15:40 | |
Nušlova | 15:41 | |
Bucharova | 15:43 | |
K Fialce | 15:45 | |
K Hájům | 15:46 | |
Mototechna | 15:47 | |
Bavorská | 15:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost